KTM 300 EXC + AD Boivin Explorer kit

Rádi spojujete adrenalin s novými zážitky? Chtěli by jste zkusit pořádnou jízdu po sněhu s něčím neobvyklým? Teď máte možnost!

Nabízíme unikátní možnost půjčit si dvoutaktní sportovní enduro KTM 300 EXC osazené zimním kitem Explorer od kanadské firmy AD Boivin - místo kol je lyže a pás. Veškeré podrobnosti jsou uvedeny na dalších řádcích.

+ Jak na to: Stačí se ozvat telefonicky nebo e-mailem a domluvit si termín a místo projížďky.
+ Průběh: samostatná jízda 1 osoby po libovolně zvolené trase
+ Lokalita: Velké Meziříčí a okolí (případně dle dohody kdekoli po ČR)
+ Omezení: min. sněhová pokrývka 5-10cm podle typu sněhu. V případě nepříznivých podmínek se jezdí na umělě vysněžené sjezdovce ve Velkém Meziříčí.
+ Cena: 1000Kč za 30 minut jízdy / 1 motohodina provozu - odpovídá najetí cca. 35-40km. Minimální objednací doba jízdy je 15 minut / 0,5 motohodiny. Jízda se může libovolně prodloužit dle přání zákazníka - po skončení jízdy a stavu najetých motohodin (počítá se po 0,1) se určí konečná cena.
+ Co vše máte v ceně: přistavení stroje na doluvené místo, ukázka jízdy, proškolení-jak s tím jezdit, palivo, přilba (pokud nemáte vlastní)
+ Další služby: Možnost půjčení dodávky pro převoz do libovolné lokality, nebo přímo dovoz na libovolné místo po ČR.
+ Poznámka: Jízda je extrémně fyzicky náročná, není jednoduché se to naučit hned perfektně ovládat, je potřeba si na to trošku zvyknout. Na jízdu jsou doporučeny pevné boty, rukavice a ochranné prvky. V případě poškození jakékoliv části stroje (vydrží běžné pády) je nutné škodu uhradit. Jízda je na vlastní riziko. Při půjčení na delší dobu se stanovují individuální podmínky. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

obchod obchod obchod obchod obchod obchod obchod